Demirkol Basım

Kurumsal

İletişim için   0(216) 379 63 79

Kurumsal

Kurumsal / Hakkımızda

1995 yılında kurulan firmamız 21 yılı aşkın süredir üretim yapmakta ve kurulduğu günden itibaren hedefleri doğrultusunda hizmet vermektedir. Demirkol Basım; sektörün gerektirdiği gibi teknolojiyi yakından takip eden, kazancını yine yatırıma dönüştüren, hedeflerini sürekli yenileyen bir matbaa olarak “ofset baskı”da lider olma yolunda ilerlemektedir.

     Demirkol Basım gerek teknolojisi, gerek kadrosu ve gerekse kusursuz hizmet anlayışıyla yalnızca bir matbaa değil; aynı zamanda bir çözüm ortağıdır. Üstlendiğimiz bu misyon doğrultusunda yıllardır birlikte yürüdüğümüz müşterilerimizin beklentilerini dinliyor, onlara çözümler üretiyor, beklentiler farklılaştıkça biz de kendimizi yeniliyoruz.

Konusunda piyasanın tüm taleplerini karşılayabilecek son teknoloji ekipmanlarla hizmet sunan firmamız; kaliteden ödün vermeden, iş ahlakını her zaman ön planda tutarak, işveren-çalışan ve müşteri memnuniyetini ortak bir paydada toplamayı hedeflemiş ve bugüne dek başarmıştır.

Elde ettiği bu başarı, güven ve istikrar doğrultusunda kendinden emin adımlarla yürüyen Demirkol Basım;  sizlere de çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyacak, sizlerle birlikte büyümeye devam edecektir…

     2010 yılında, oluşan talep üzerine internet sektöründe de hizmet vermek amacıyla “BİN YÜZ ON BİR ADAM Bilişim Medya Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.”ni kurmuştur. Bu sayede müşterilerimiz kartvizitten web sitesine, broşürden Facebook sayfa uygulamalarına kadar tüm ihtiyaçlarını tek kanaldan çözebilmektedir.


0(216) 379 63 79      
0(216) 379 04 33      
info@demirkolbasim.com

Copyright © 2016 Demirkol Basım
Demirkol Basım